Hakkımızda

İletişim Bilgilerimiz

Hakkımızda

ZAFER İNŞAAT

Zafer İnşaat 1991 yılında Mardin merkezli İnşaat sektörüne hizmet etmek amacıyla kurulmuş olup, 1997 yılında Ülkemizde ve Yurtdışında İnşaat & Mühendislik, Ticaret ve Lojistik alanlarında hizmet vermek amaçlı yeniden yapılanmıştır.

Kuruluşundan bu yana ortaya koyduğu istikrarlı performansı ile saygın ve güvenilir bir tutum sergilemiştir. Şirketimiz İnşaat alanında değişik çaplarda birçok projeye imza atmış ve bu projeleri başarı ile tamamlamıştır. Şirketimiz bünyesinde tecrübeli teknik personelimiz ve yeterli makine parkımız ile inşaat sektöründe öncü firma olmaya devam edeceğiz.

Şirketimiz taahhüt ettiği işleri emniyetli estetik ekonomik ve birlikte kazanma mantığı çerçevesinde müşterilerinin güvenini kazanarak marka olmayı başarmıştır. Kazandığı bu güveni kalıcı hale getirip sürekli büyümeyi hedeflemektedir.

 

MİSYON

Koşulsuz müşteri memnuniyeti odaklı, hizmet anlayışı ve etik kuralları ile kurumlara ve bireylere; ileri teknoloji alt yapımızla, müşteri odaklı, yaygın ve kaliteli hizmet verirken, müşteri sadakati ve memnuniyeti, güvenlik, kararlılık ve hizmet açısından sektöre öncülük yapmak.

 

VİZYON

Şirketimizin vizyonu, sürekli büyüyen bir müşteri portföyü oluşturarak, müşterilerimize verdiğimiz güvenin sürekliliğini sağlayıp, kazandığımızı tamamen işimizi geliştirmeye harcayarak ve kalite politikamızdan hiçbir koşul altında vazgeçmeden sektöre öncülük eden teknoloji altyapısı ve küresel ortakları ile  çalışma alanında öncü olmak.

 

DEĞERLER

Faaliyetlerimizde insan odaklı eşitlik, iş disiplini ve birlikte başarma anlayışıyla  çalışanlarımıza, müşterilerimize, iş ortaklarımıza ve topluma karşı etik, dürüst, şeffaf, doğru ve yasaların benimsediği değerler doğrultusunda planlıyor ve uyguluyoruz.

 

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ:

Müşterilerimizi tatmin etmenin öncelikli görevimiz olduğu bilinci ile onların beklentilerini doğru anlamak için özen gösteririz. Bu davranış biçimi, en iyi ürün ve hizmeti sunduğumuz müşterilerimizin de kendilerini değerli hissedecekleri ve bizimle uzun vadeli bir ilişki kurmak isteyecekleri pozitif bir ortamın oluşmasını sağlamayı temel bir değer olarak benimsiyoruz.

 

VERİMLİLİK:

Yapılması gereken işlerin pek çok; zamanın ise göreceli olarak daha az olduğu günümüz dünyasında, kişisel verimin yüksek olması şüphesiz başarıyı getiren en büyük etkenlerden biridir. Dış hayatında en iyi verim, ancak kişinin sürekli öğrenmesine, kendisini geliştirmesine, doğru araçları, doğru şekilde, doğru zamanda kullanabilmesine, etkin ve esnek çalışma yöntemlerini benimseyebilmesine bağlı. Buna paralel olarak çalışanlarımızın kendini sürekli yenilemesi ve müşterilerimize daha verimli olabilmesi açısından personel eğitimlerini temel bir ilke olarak benimsiyoruz. 

   
  
ÇALIŞAN MUTLULUĞU:

Çalışanlarımızın kendilerini geliştirilebilmeleri için gerekli koşulları yaratır, ekip ruhu ile ortak hedeflere koşan yetkin çalışanlar oluştururuz ve yaratılan değerleri onların mutluluğunu göz önüne alarak benimsiyoruz. Biz çalışanlarımıza güven veririz; onlarda bize güvenir ve inanırlar.

 

KALİTE ODAKLILIK:

Kuruluşumuzun sürdürülebilir büyümesi ve yarattığı ekonomik değeri artırabilmesi için en önemli başarı unsuru olarak, verimliliği ve rekabet gücünü yükseltme gereğine, rekabette lider olmak için kalite, yenilik ve değişimin önemine inanıyor, sürekli gelişmeyi ve mükemmel olmayı temel bir değer olarak benimsiyoruz.

 


 

 


ZAFER İNŞAAT NAKLİYAT TURİZM MADENCİLİK PETROL SANAYİ VE TİC. LTD. ŞTİ.

İletişim Bilgilerimiz

OfoSoft

Telif Hakkı 2020-2021 Zafer İnşaat Nakliyat Turizm Madencilik Petrol Sanayi ve Tic. Ltd. Şti.'ye Aittir.